להדליק אש כמו קומנדו: אוסף אפליקציות לל"ג בעומר

אפליקציות לג בעומר

חג המדורות הבא עלינו לטובה כולל את כל החשודים המיידיים: תפוחי אדמה או קרטושקעס בעגת יהודי אשכנז, זיהום אוויר מסיבי ואווירה כללית של מדורה. אספנו עבורכם מספר אפליקציות שימושיות שיתרמו לכם לחג נעים ובטוח.
SAS Survival Guide: איך להדליק מדורה עם השיניים

לאלו מכם שלא מכירים את ה-SAS הבריטית, נספר שהיא היוותה את ההשראה לסיירת מטכ"ל שלנו ובערך לכל יחידת קומנדו שאי פעם קמה מאז מלחמת העולם השנייה. מדובר על אחת היחידות המובחרות בהיסטוריה הצבאית. ולכן תופתעו לא תופתעו לגלות שיש להם גם אפליקציה שמאגדת בתוכה את מדריך ההישרדות השלם שלה. החלק המעניין בה לחג, הוא הוראות הדלקת המדורה – שתאפשר לכם להדליק אותה בכל מקום ובכל מצב. ישנה גרסה חינמית וגרסה מלאה בתשלום.

SAS Survival guide

SAS Survival guide

זמינות: iOS (חינם / 23.9 שקל לגרסה מלאה), אנדרואיד (חינם / 18.6 שקל לגרסה מלאה)
ActionPotato: תוסיף עוד תפוח אדמה למדורה

מדורה ותפוחי אדמה זה כמו אפונה וגזר. זיווג משמיים. אבל מכיוון שאם תזרקו את הסמארטפון למדורה, מירב הסיכויים שלא תוכלו לאכול אותו. מצאנו לכם את הדבר הטוב הכי קרוב – משחק חמוד וממכר שכולל קליעת תפוחי אדמה לתוך קופסאות פח. המשחק יאפשר לכם להעביר את הזמן עד שהתפודים יהיו מפוחמים כהלכה ומוכנים לאכילה.

זמינות (חינם): iOS, אנדרואיד
Creepy Tales: צ'יזבטים מפי האנדרואיד

המסורת הישראלית שמקורה בימי הפלמ"ח של פוצ'ו ואלתרמן, קיבעה את סיפורי הצ'יזבטים כסממן מובהק של הקומזיץ. אין אפליקציית סיפורי מדורה ישראליים, אבל לדוד מאמריקה יש כמה. זו שלפניכם היא חביבה, חינמית ומשובחת.

Creepy Tales

Creepy Tales

זמינות (חינם): אנדרואיד

Campfire Games: שחק עם חברים
חלק מהכיף של לשבת בחברותא סביב מדורה הוא האפשרות ליהנות מהטבע המעושן ביחד עם חבריכם. Campfire Games מכילה משחקים שתוכלו לשחק מסביב למדורה, לקמין, באוטו ואפילו ליד תנור האפייה. האפליקציה באנגלית, אבל החוקים של רוב המשחקים פשוטים ויאפשרו לכם להעביר את הזמן בנעימים.

Campfire Games

Campfire Games

זמינות: אנדרואיד (3.7 שקל) ArcherWorldCup2: חץ לברך של בר כוכבא
ל"ג בעומר הוא גם חגם של הקשתים, ולכבודם מצאנו סימולטור ירי שמיועד בדיוק לכך. מדובר במשחק מוצלח למדי שבו תצטרכו לקלוע למטרה. ניתן לשחק לבד או נגד מתחרים מרחבי העולם.

ArcherWorldCup2

ArcherWorldCup2

זמינות (חינם): iOS, אנדרואיד